oravak

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Verím Pane

...a kto neverí, nech tam beží
Kto zavíta na Oravu a do Námestova počas tohto víkendu, neoľutuje. Každoročný hudobný festival Verím Pane to opäť roztočil na plné obrátky. Mesto sa premenilo na mravenisko a žije nevídaným denným aj nočným životom. Atmosféra je tu vynikajúca a mladí aj pokročilí vekom, ale nie duchom sa tu spoločne bavia na výbornej hudbe. Kto hľadá alternatívu dobrej zábavy a pekného prostredia Oravy, nech neváha a príde.


Ráno okolo štvrtej hodiny vás tu čaká takáto panoráma.


Východ slnka nad Vtáčim ostrovom - je to ostrov vtákov všeľajakých.Fascinujúce divadlo ranných farieb je úchvatné, len treba vstať veľmi zavčasu.
Takúto panorámu vidieť z amfiteátra festivalu.
Festivalová atmosféra len začína a za niekoľko hodín to bude to pravé orechové.Tisíce ľudí tancuje, spieva a baví sa.V pravej časti záberu je zoznam učinkujúcich skupín v piatok a ďalší program je na 
www.verimpane.sk
Tento rybár uteká pred blížiacou sa búrkou, ale atmosféru festivalu určite nepokazí ani predpovedané víkendové ochladenie.Krása Oravy je krehká, ako motýlie krídla.
- Foto - autor článku - fotoaparát Canon SX 10 IS -

A ešte niečo zaujímavé  o mužoch severanoch

Za to ty nemôžeš drahý, že ho máš malý!

 

Turistika a cestovanie | stály odkaz

Komentáre

  1. ale
    ake peknucke obrazky sem davas...:-)
    publikované: | autor: bonnie (e-mail, web, autorizovaný)
  2. no
    to ten toťáčik
    publikované: | autor: orava (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014